O firmie

Tworzymy grupę osób, których połączyła wspólna pasja do klasycznych samochodów, których marki i modele niewątpliwie przyczyniły się do rozwoju nie tylko Amerykańskiej ale i światowej motoryzacji.

Prowadzimy odrębne firmy z innej branży, całkowicie niezwiązane z motoryzacją, ale zamiłowanie do tego typu samochodów przyczyniło się do stworzenia osobistej wymarzonej kolekcji zabytków.

Działania naszej firmy otwierają dużo większe możliwości w wyszukiwaniu unikatowych modeli pojazdów, ciężko dostępnych na ryku. Dzięki tej działalności, coś co kiedyś wydawało się dla nas rzeczą niemożliwą, stało się realną. Tą pasją dzielimy się teraz z Wami i otwieramy możliwości na spełnienie swoich pragnień i zakup swojego pierwszego wymarzonego klasyka.

Samochody ze Stanów Zjednoczonych cieszą się wspaniałą renomą i nie bez powodu.  Wybieramy tylko te modele, które pomimo swoich lat zyskują fanów rynku motoryzacyjnego. W porównaniu z samochodami europejskimi mają określony charakter wyróżniający się nietuzinkowym wyglądem, designem i klasą.

Połyskujące, ozdobne elementy, charakterystyczne i niecodziennie zderzaki oraz oczywiście koła bez nuty nudy, czy prostoty. Niektóre modele aut z za oceanu stały się wręcz kultowymi.  Niezależnie od gustu każdy model zawsze znajdzie swojego właściciela, czy fana.

Niektórzy wybiorą samochody w stylu muscle car, inni zdecydują się na sportowe i zwinne modele. Nie da się ukryć tego, że samochody z USA budzą w nas, Europejczykach ciekawe uczucia, ponieważ są czymś innym, specyficznym, posiadają renomę.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo używane samochody z USA wielu ekskluzywnych producentów, które stanowią klasykę amerykańskiego rynku motoryzacyjnego. Posiadamy różne marki, modele i typy pojazdów. Tylko wyjątkowe wzory samochodów zostały okrzyknięte mianem kultowych i dziś przyciągają wielbicieli i kolekcjonerów. Podczas gdy celebryci czy inni ludzie wyznaczający trendy lansują modę na auta szybkie, zwinne, nowoczesne i prześcigają się w kupnie coraz nowszych modeli samochodów, wiele osób stawia na klasykę – z roku na rok pojazdy tego typu nie tracą na swojej wartości a wprost przeciwnie tylko zyskują.

Gwarantujemy sprawny, unikatowy i jakościowy towar w atrakcyjnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służymy pomocą w wyszukaniu i sprowadzeniu konkretnego, wymarzonego modelu z USA.

W niedługim czasie mamy zamiar umieścić zakładkę na naszej stronie, która umożliwi wystawienie indywidualnych ogłoszeń sprzedaży tego typu samochodów.